Skip links

TARİHÇE

Biz Kimiz ?

 

KAYALAR GRUP toplamda 51.000m2 üzerine ve İstanbul’un değişik bölgelerine dağılmış olan üretim tesislerimiz (Topkapı’da1.500m2 showroom, 7.000m2 üretim ve depo), Kasımpaşa’da 5 katlı 2.500m2 showroom, Büyükçekmece’de 45.000m2 (açık ve kapalı üretim tesisi) uluslararası denetim ve kalite kurumları tarafından rutin bir şekilde denetlenmektedir. Kayalar Endüstriyel Mutfak San. ve Tic. A.Ş. olarak ISO 9001:2000 üretim ve TSE, CE, Gost ürün sertifikalarını sektörümüzde en eski uygulayan ve kalite farkı yaratan firmalardan birisi olmanın önceliğini ve gururunu yaşamaktayız. Endüstriyel Mutfak ürünlerimiz kesinlikle AISI 304 normlarında paslanmaz çelikten yapılmaktadır. Makine ve ekipmanlarımızdaki kullanılan tüm komponentlerimiz sektörümüzde uluslararası standartları uygulayan tedarikçilerden temin edilmektedir. Ürünlerimiz özel olarak eğitilmiş ve uzman bir kadro tarafından, hem metal işlemi hem de hijyen (HACCP) kurallarına özen gösterilerek, yapılmaktadır. 58 yıllık köklü Kayalar markasını ve güvencesini gelecek jenerasyonlara da aktarmak adına iştiraklerimizde öncü kalite felsefemizden hiçbir şekilde taviz vermeden vizyon, misyon ve stratejiler geliştirmekte ve uygulamaktayız.

 

Kayaplast Kayalar Plastik A.Ş

Grubumuzun ilk kurulan firmalarından biri olan Kayalar Plastik A.Ş. Üretim tesislerinde ki 500 tondan 1800 tona kadar olan plastik enjeksiyon makine parkurları ile yaklaşık 1300 ü aşkın ürün çeşidini yüksek kalite ve inovatif tasarımlarla müşterilerine sunuyor. Kayalar Plastik AŞ, Kayaplas markası ile Taşıma kasaları, Paletler, Termoboxlar, Termo Tray Tepsileri, Bulaşık Makinesi Basketleri, Çöp Konteynerleri, Trafik Emniyet Donanım ve İşaretleri, Otomotiv Aksamları gibi ürünler üretiyor.

Kayalarmed Medikal Ürünler A.Ş

Hastane donanım ve mobilyaları konusunda yerleşim projelendirmesi yaparak, Paslanmaz çelik hastane ekipmanları ve cihazları üreten Kayalar Medikal A.Ş.; Hastane, Klinik, Laboratuar, Dispanser ve çeşitli Sağlık kuruluşlarına hizmet veriyor. Kayalar Medikal A.Ş. Ürün grupları içinde Cihaz sehpaları, Raf sistemleri, Dolaplar, Morg üniteleri, Gasil yıkama masaları, Doktor el yıkama eviyeleri, Arabalar, Atık kovaları, Serum arabaları, Masalar ve eviyeler, Sterilizasyon ve hijyen gereçleri, Pansuman arabaları, Katater yıkama üniteleri, Küvetler, Duvar askıları, Hasta yemek Thermo Tepsileri vb. ürünler yer almaktadır.

Elektromaks Endüstrial Mutfak Ltd. Şti.

Elektromaks Endüstriyel Mutfak; Elektromaks markası ile Endüstriyel mutfak makine ve cihazları ithalatı yapmaktadır.Endüstriyel mutfakta ihtiyaçlara uygun, inovatif ve ergonomik ürünlerle daha pratik çözümler sunan ürünler ile müşterilerini buluşturmaktadır. Konvection ve Kombi fırınlar, Bardak Yıkama Makineleri, Blenderler, Sebze Doğrama Makineleri, Meşrubatlıklar, Konveyörlü Bulaşık makineleri, Tost makineleri, Salamenderler, Sosis rollerler, Buz makineleri, Pizza fırınları, Kahve makineleri, İnduction Ocaklar, Sebze Yıkama makineleri, Hamur açma makineleri, Bar ekipmanları, Mikrodalga fırınlar, su spreyleri, Teşhir üniteleri vb ürünleri ithal etmektedir.

Star Bahçe Mobilyaları

Plastik Bahçe mobilyaları üretiminde Türkiye de ilk üretici olan firmamız ‘Rahatlığın Farkı’ sloganıyla üretimini gerçekleştirdiği STAR Bahçe Mobilyaları, Konusunda her zevke özel çözümler sunuyor. Ergonomik ve şık tasarımlarıyla üretim portföyünde farklı renk ve desenlerde plastik ve metal olarak koltuk, sandalye, masa, tabure, servis arabası, şezlong, sehpa vb. oturma grupları üretiyor.

 

VİZYON

Marka bilinirliğimizi sürekli arttırarak dünya çapında tercih edilen bir Türk markası olmak ve bunun devamlılığını sağlayacak tüm sorumluluklarımızı yerine getirmek.Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde ileri teknoloji ve donanımla üretim yaparak, yenilikçi ve önderlik ilkelerimizi korumak. Kaliteden ödün vermeyen, her zaman güvenle tercih edilen bir marka olarak akla gelen ilk iki firmadan biri olmak.

MİSYON

Hem perakende hem de konsept / proje satış kanallarında müşterilerimiz ile daha da entegre olmak, Müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha kaliteli ve hızlı cevap vermek adına hem yurtiçi hem de uluslar arası satış kanallarımızı stratejik bir şekilde geliştirmek ve genişletmek.Üretim kapasitemizi sürekli artırmak adına, makine parkurumuza, AR GE çalışmalarımıza, servis ve hizmet anlayışımıza, uzman çalışan kadromuza ve yenilik anlayışımıza sürekli yatırım yaparak ve gelişimini sağlamak ve her gün bir adım ileri taşımak.

 

 

 

 

 

Language page  of our website is currently under construction. Please check back soon.

 

Dilinizi Seçiniz
TR | EN | DE