Skip links

YÖNETİM

YÖNETİCİLERİMİZ

mustafa-kaya-1

Mustafa Kaya (Yönetim Kurulu Başkanı)

1950’lerde Trabzon’dan yola çıkarak İstanbul’a geldiğimde içim heyecan ve başarma arzusu ile doluydu. Yıllar içerisinde bu amatör ruhumu korumaya hep önem verdim.

Bence iş hayatında başarılı olmanın sırrı profesyonelliği amatör ruhla birleştirmekten geçmektedir.

1957 yılında kurduğum Kayalar firması bugün artık bir çok alanda faaliyet gösteren bir şirketler grubu haline gelmesinden ve dünya çapında tercih edilen bir marka olmasından dolayı ülkem ve ailem adına gurur duymaktayım ve bu gururu siz değerli paydaşlarımla paylaşıyorum.

2014 yılı itibariyle grup şirketlerimiz kurumsallaşmış olarak her biri Kayalar markası ve güvencesi altında özerk ve rekabetci bir şekilde aile fertlerimiz tarafından yönetilmektedir. Dolayısıyla şirketimiz ilk kurucu jenerasyondan emin bir şekilde ikinci jenerasyona emanet edilmiştir.

Başarılarımızın devamı ve gelecek üçüncü jenerasyonla daha da ileri bir seviyede teslim edilmesi için gerekli olan altyapı çalışmalarına konsantre olmuş emin bir şekilde devam ediyoruz.

Endüstriyel Mutfak Sektörü Türkiye’ de 1980’lerde turizm ile ivme kazanmıştır, başlarda ithalata odaklı olan sektörümüz bugün artık her türlü ürünü dünya standartlarında üretmekte ve 5 kıtaya ihrac etmektedir.
Bugün gelinen nokta gelecegi dogru okuma yeteneğinin bir ürünüdür, çünkü turizm yatırımları ile gerçek anlamda önem kazanan Endüstriyel Mutfak Sektörü yeni yatırım trendlerine paralel bir şekilde ilerlemektedir.
Sağlık Kurumları, Eğitim Kurumları, Askeri Kurumlar, Yurt Dışı Müteahhitlik Faaliyetleri, Fast Foodlar, AVM’ler, Gemi Sanayisi, Şehir Otelleri, vb. bir cok alandaki yatırımcılarımızın tercih ettiği çözüm ortağı olmanın gururunu ve sorumluluğunu taşımaktayız.
Kayalar Grubu olarak siz değerli paydaşlarımızın ihtiyaçlarını hem profesyonel bir biçimde karşılayarak hem de işin içine heyecanlı amatör ruhumuzu katarak bugünün rekabetçi ortamında rakiplerinizden daima bir adım önde olmanızı sağlamak için üstün bir motivasyon ile çalışmaktayız.

Kayalar markasına güvendiğiniz ve tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürü bir borç bilir sevgi ve saygılarımı sunarım. Kayalar Endüstriyel Mutfak Yönetim Kurulu Başkanı olan Mustafa Kaya aynı zamanda aile vakfı olan Kutlu Bilgi Vakfı’nın Yönetim Kurulu Başkanı’dır.
Ayrıca kurucusu olduğu Maçka Sağlık Meslek Lisesinin Onursal Başkanıdır.

nuray-kaya-1-1

Nuray Kaya Uzunal (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)

Kayalar Ailesi’nin 2. Kuşak üyesi olan Nuray Kaya Uzunal, İstanbul Üniversitesi Edebiyat fakültesinden mezun olduktan sonra 1998 yılından bu yana Kayalar Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı yapmaktadır.

Aile vakfı olan Kutlu Bilgi Vakfı’nda Yönetim Kurulu Üyesi’dir. Evli ve bir kız çocuk annesidir.

fikret-kaya-1-1

Fikret Kaya (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)

Kayalar Ailesi’nin 2. Kuşak üyesi olan Fikret Kaya, İstanbul Ticaret Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

1980 yılından bu yana Kayalar Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı’nı yapan Fikret Kaya aynı zamanda İstanbul Sanayi Odası Metal Ev ve İşyeri Gereçleri Sanayi Grubu’nda Meslek Komite Üyesi ve Meclis Üyesi’dir.

Aile vakfı olan Kutlu Bilgi Vakfı’nda yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı’dır. Evli ve iki kız çocuk babasıdır.

Language page  of our website is currently under construction. Please check back soon.

 

Dilinizi Seçiniz
TR | EN | DE